Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6481
Stary 01.12.2010, 21:46
Ja z kolei mam teorie dlaczego gra piłkarzy z Wielkopolski jest inna w lidze a inna w pucharach. Grając w pucharach mogą się pokazać na naprawdę wysokim poziomie i liczą na transfer za granice. Dlatego dają z siebie 110% i z dużą dozą szczęścia osiągają takie, a nie inne wyniki. Kibice z wielkopolski mogą sie z tego jedynie cieszyć że znów cała Polska będzie mówić o ich drużynie.

To jest moja teoria, jest moja, mam do niej prawo
Odpowiedz cytując