Ja z kolei mam teorie dlaczego gra piłkarzy z Wielkopolski jest inna w lidze a inna w pucharach. Grając w pucharach mogą się pokazać na naprawdę wysokim poziomie i liczą na transfer za granice. Dlatego dają z siebie 110% i z dużą dozą szczęścia osiągają takie, a nie inne wyniki. Kibice z wielkopolski mogą sie z tego jedynie cieszyć że znów cała Polska będzie mówić o ich drużynie.
To jest moja teoria, jest moja, mam do niej prawo
