Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8623
Stary 01.12.2010, 21:40
Ja to odbieram tak, że polscy piłkarze mają taki swój snobistyczny krąg, do któego ciężko się przedostać.Oni sami się odcinają od reszty i chyba jest im z tym dobrze. I nie mam tu na myśli tylko polskich gwiazd z WK.
Natomiast obcokrajowcy( pisze o naszych, nie interesuje sie innymi drużynami jak tam sie zachowują stranieri)to takie otwarte chłopaki chętni do róznych akcji czy udzielania się publicznego.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.12.2010 o godz. 21:43.
..
Odpowiedz cytując