Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6479
Stary 01.12.2010, 21:38
Amica ten mecz wygra z prostego powodu: Największym zmartwieniem piłkarzy Juve jest to, żeby jak najszybciej wrócić do domu z tego koła podbiegunowego i o niczym innym nie myślą, a największym zmartwieniem sztabu Juve jest to, żeby żaden piłkarz nie zaliczył kontuzji albo zapalenia płuc. Oni mają gdzieś ten "pucharek" (tak o LE pisały włoskie media) i ważniejsze jest dla nich to, żeby się nie sforsować za mocno na ligę, którą traktują bardzo poważnie. Szkoda że Juventus nie może sprawdzić Amiki w normalnych warunkach atmosferycznych i na normalnej murawie, wtedy moglibyśmy coś napisać o rzeczywistej formie polskiej drużyny.
Odpowiedz cytując