Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
6478
01.12.2010, 21:33
nbp
napisał(a):
Mecz tej rangi o 14:00 w dniu roboczym ? Zapomnij
Poza tym to chyba Uefa odgórnie narzuca godzinę (?).
Tak przy okazji, jak ma się sprawa z Arboledą i tym Perquis`ie ? Oby dwoje chcą dla nas grać, więc co jest ? Nie podaje się do informacji publicznej, że już poczyniono pewne kroki, żeby dać im nasze paszporty, czy Smuda chce ich jeszcze poobserwować ?
ps.
Maxior
- obstawiłeś ten mecz na Juve czy to nie Ty ;-) ?
ja mam Lech 1x heh po kursie 1.70
Maxior
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maxior
Znajdź inne posty napisane przez Maxior