Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6478
Stary 01.12.2010, 21:33
nbp napisał(a):Wyświetl post
Mecz tej rangi o 14:00 w dniu roboczym ? Zapomnij

Poza tym to chyba Uefa odgórnie narzuca godzinę (?).


Tak przy okazji, jak ma się sprawa z Arboledą i tym Perquis`ie ? Oby dwoje chcą dla nas grać, więc co jest ? Nie podaje się do informacji publicznej, że już poczyniono pewne kroki, żeby dać im nasze paszporty, czy Smuda chce ich jeszcze poobserwować ?


ps. Maxior - obstawiłeś ten mecz na Juve czy to nie Ty ;-) ?
ja mam Lech 1x heh po kursie 1.70
Odpowiedz cytując