Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6477
Stary 01.12.2010, 21:32
anka1906 napisał(a):Wyświetl post
mnie zniszczył trener Lecha z szalikiem swojego klubu "do góry nogami"
swoja droga nie mogli tego meczu ustawic na godzine np.14? zawsze to trochę cieplej
Mecz tej rangi o 14:00 w dniu roboczym ? Zapomnij

Poza tym to chyba Uefa odgórnie narzuca godzinę (?).


Tak przy okazji, jak ma się sprawa z Arboledą i tym Perquis`ie ? Oby dwoje chcą dla nas grać, więc co jest ? Nie podaje się do informacji publicznej, że już poczyniono pewne kroki, żeby dać im nasze paszporty, czy Smuda chce ich jeszcze poobserwować ?


ps. Maxior - obstawiłeś ten mecz na Juve czy to nie Ty ;-) ?
Odpowiedz cytując