Mecz tej rangi o 14:00 w dniu roboczym ? Zapomnij
Poza tym to chyba Uefa odgórnie narzuca godzinę (?).
Tak przy okazji, jak ma się sprawa z Arboledą i tym Perquis`ie ? Oby dwoje chcą dla nas grać, więc co jest ? Nie podaje się do informacji publicznej, że już poczyniono pewne kroki, żeby dać im nasze paszporty, czy Smuda chce ich jeszcze poobserwować ?
ps.
Maxior - obstawiłeś ten mecz na Juve czy to nie Ty ;-) ?