|
Ja miałem plany być dziś na 19 w Wieliczce. Myślę sobie, jak o 17.30 wyjadę to zdążę mimo tej zamieci. Na Mistrzejowicach mieszkam. Druga moja złota myśl, pojadę głównymi tam będzie czarny asfalt od soli. W końcu główna arteria miasta.
A takiego.
O 19.20, po przejechaniu w niemal dwie godziny ok. 10km dałem sobie siana na Alejach przed Placem Inwalidów.
Ma-sa-kra.
Na osiedlu pod śniegiem już się lód robi.
Ja w nocy dosypie jutro będzie hardcore.
|