Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.12.2010, 21:27
Ja miałem plany być dziś na 19 w Wieliczce. Myślę sobie, jak o 17.30 wyjadę to zdążę mimo tej zamieci. Na Mistrzejowicach mieszkam. Druga moja złota myśl, pojadę głównymi tam będzie czarny asfalt od soli. W końcu główna arteria miasta.

A takiego.

O 19.20, po przejechaniu w niemal dwie godziny ok. 10km dałem sobie siana na Alejach przed Placem Inwalidów.

Ma-sa-kra.

Na osiedlu pod śniegiem już się lód robi.

Ja w nocy dosypie jutro będzie hardcore.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując