no przypomina mi się po prostu mecz sraxy z Gieksą
Young Boys Bern
4-2 Stuttgart
- heh, podczas pisania tego posta, wpadła jeszcze jedna brama. No i zajebiście bo postawiłem jedyneczke na szwajcarów.
No i mecz Metalistu Charków z Debreczynem trzymał w napięciu bo dałem na powyżej 2.5 goli.
Także jutro jak się skończą pozostałe spotkania to wkleję Wam kupon. A jak u Was idzie ? Bo widziałem że część z Was jednak na Juve postawiła hajs ( a oni mają wy**bane na LE, starają się w Serie A ).
ahh... Atletico Madrid [2 - 1] Aris Saloniki , jak to dobrze że jest Forlan
