medyk napisał(a):

dzięki panowie ale pin do karty grozi tym ze swiat nie bedzie haha.
Żmijka myslalem zeby w jakims dobrym sklepie bieliznianym moze kupic 'bilet' na iles tam kasy zeby sobie potem sama poszła i cos wybrała bo rzeczywiscie nie trafic z rozmiarem to troche lipa, nie wiesz czy jest gdzies taka mozliwosc?
|
Wiesz co, nigdy nie kupowłam takiego prezentu także nie wiem zbytnio

ale dośc fajny z bielizną jest w krakowskiej, na dole na wprost H&MCubus, może tam mają. Albo w Intimissimi.
Ale dla mnie bon jest jakiś taki, bo kwota jakaś oczywista i w ogóle ... nie wiem, tak mam

Dlatego coś z rodzaju koszulki i fig daje dużą gwarancję trafienia z rozmiarem bo tam nie muszą one być tak rygorystycznie przestrzegane.
No albo wynieś jej jeden stanik i pójdź z nim do sklepu

serio. Bo na jego podstaie babeczki Ci spokojnie doborą jakiś.
Powodzenia
michu-k napisał(a):

Biorąc pod uwagę to jak wyglądało to dzisiaj, dodając do tego opady śniegu przez całą noc to nie wygląda to kolorowo 
Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni.
|
Tylko za bardzo na tego przyjaciela nie licz

pracuję na karmelickiej, od 3 dni nie dojechałam/wróciłam spokojnie z pracy

8.30 regularnie siada napiecie, zamarzają tory, tramwaje się psują ... bardzo sympatycznie jest
