Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19578
Stary 01.12.2010, 20:54
medyk napisał(a):Wyświetl post
dzięki panowie ale pin do karty grozi tym ze swiat nie bedzie haha.
Żmijka myslalem zeby w jakims dobrym sklepie bieliznianym moze kupic 'bilet' na iles tam kasy zeby sobie potem sama poszła i cos wybrała bo rzeczywiscie nie trafic z rozmiarem to troche lipa, nie wiesz czy jest gdzies taka mozliwosc?
Wiesz co, nigdy nie kupowłam takiego prezentu także nie wiem zbytnio ale dośc fajny z bielizną jest w krakowskiej, na dole na wprost H&MCubus, może tam mają. Albo w Intimissimi.

Ale dla mnie bon jest jakiś taki, bo kwota jakaś oczywista i w ogóle ... nie wiem, tak mam Dlatego coś z rodzaju koszulki i fig daje dużą gwarancję trafienia z rozmiarem bo tam nie muszą one być tak rygorystycznie przestrzegane.

No albo wynieś jej jeden stanik i pójdź z nim do sklepu serio. Bo na jego podstaie babeczki Ci spokojnie doborą jakiś.

Powodzenia

michu-k napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę to jak wyglądało to dzisiaj, dodając do tego opady śniegu przez całą noc to nie wygląda to kolorowo

Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni
.
Tylko za bardzo na tego przyjaciela nie licz pracuję na karmelickiej, od 3 dni nie dojechałam/wróciłam spokojnie z pracy 8.30 regularnie siada napiecie, zamarzają tory, tramwaje się psują ... bardzo sympatycznie jest
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 01.12.2010 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując