Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8622
Stary 01.12.2010, 20:53
Zgadzam się - fajnie sympatycznie tylko mam jedno ale : otóż w momencie rozdawania autografów bliźniacy B, Boguś , Czarek , Guła, Tomas czy Erik jakoś tak szybko "wyparowali" . Wielki szacun za to dla Andy`ego i Osmana , którzy bardzo bardzo długo i cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć
reasumując - oby więcej takich spotkań!
Odpowiedz cytując