Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19577
Stary 01.12.2010, 20:51
mic napisał(a):Wyświetl post
Wie ktos jak jutro moze wygladac sytuacja drogowa w Krakowie i na Slasku ? Moze na TVN Meteo cos mowili ?
Biorąc pod uwagę to jak wyglądało to dzisiaj, dodając do tego opady śniegu przez całą noc to nie wygląda to kolorowo

Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni.
Odpowiedz cytując