mic napisał(a):

|
Wie ktos jak jutro moze wygladac sytuacja drogowa w Krakowie i na Slasku ? Moze na TVN Meteo cos mowili ?
|
Biorąc pod uwagę to jak wyglądało to dzisiaj, dodając do tego opady śniegu przez całą noc to nie wygląda to kolorowo
Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni.