Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6467
Stary 01.12.2010, 20:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
O 19.30 w europejskich pucharach gra polska druzyna i nazywa się ...Wisła Kraków (koszykówka). A Wy tu się jakąś Amiką zajmujecie i jej wyrobnikami.
Sorry, ale damska koszykówka podobnie jak curling, biegi narciarskie i piłka wodna mnie nie interesują.

Wole zajmować się wyrobnikami z Poznania.
Odpowiedz cytując