Gwiaździsty napisał(a):

|
O 19.30 w europejskich pucharach gra polska druzyna i nazywa się ...Wisła Kraków (koszykówka). A Wy tu się jakąś Amiką zajmujecie i jej wyrobnikami.
|
Sorry, ale damska koszykówka podobnie jak curling, biegi narciarskie i piłka wodna mnie nie interesują.
Wole zajmować się wyrobnikami z Poznania.