Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2010, 20:21
Przy takich opadach śniegu ciężko skutecznie i efektywnie odśnieżać drogi. Kraków słyszałem, że sparaliżowany, Częstochowa podobnie. Trasę, którą dzień w dzień pokonuję w 15 min. dzisiaj jechałem 50 min. No tak ale my się zimy nie boimy, hej!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując