Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8268
Stary 01.12.2010, 19:31
W lidze Chilijskiej znalazłem kilku na prawdę godnych uwagi zawodników. Fajnie by było gdyby choć jeden z tej 3 do nas trafił... Stan zapewne ma szerokie kontakty w Ameryce Południowej.

http://transfermarkt.de/de/mauro-and...ler_54362.html - skuteczny napastnik rodem z Argentyny, posturą przypomina naszego Franka, niedość że strzela mnóstwo goli to jeszcze zaliczył sporo asyst. Gość warty uwagi.

http://transfermarkt.de/de/macnelly-...ler_63198.html - Reprezentant Kolumbii, ofensywny pomocnik, mnóstwo asyst, nie wiem czy stać nas na tego zawodnika, ale zawsze warto spróbować...

http://transfermarkt.de/de/boris-rie...ler_73432.html - ofensywnie usposobiony obrońca mogący grać na środku lub jako prawy obrońca lub skrzydłowy.

Od razu zaznaczam, że nie widziałem żadnego z tych zawodników w akcji i kieruję się jedynie wiedzą z zakazanej strony, wiadomo statystyki nie grają, ale Ci zawodnicy byli by lepsi zapewne od szrotu sprowadzonego za darmo...
Odpowiedz cytując