|
A co mnie to obchodzi ze mają w dupie?
To ich problem.
Sam często stawiam u bukmachera często na puchar UEFA - wierz mi, czuje się bardzo wielką antypatię do niektóych klubów które były faworytami a dały dupy.
Wynik idzie w świat (wraz ze wstydem), a pieniądze do kieszeni.
Mimo wszystko uwazam ze Lech nie będzie miał łatwo w tym meczu.
|