Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6462
Stary 01.12.2010, 19:28
A co mnie to obchodzi ze mają w dupie?
To ich problem.

Sam często stawiam u bukmachera często na puchar UEFA - wierz mi, czuje się bardzo wielką antypatię do niektóych klubów które były faworytami a dały dupy.

Wynik idzie w świat (wraz ze wstydem), a pieniądze do kieszeni.

Mimo wszystko uwazam ze Lech nie będzie miał łatwo w tym meczu.
Odpowiedz cytując