Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6458
Stary 01.12.2010, 18:29
a właśnie, bo ja trochę nie w temacie, ocb z tą mgłą u nich w Poznaniu ? Tzn dlaczego jest ? Taka budowa stadionu / dachu ?

Czy jakiś problem z wentylacją jest ?
Odpowiedz cytując