W teleexpresie mówili że wcale nie wiadomo czy mecz sie odbedzie
w/g przepisów uefa jezeli jest poniżej -15 *C to decyduje sedzia zawodów a w Poznaniu bedzie nim hiszpan
wiec nie wiadomo co zadecyduje, w czasie meczu podobno temp. odczuwalna ma byc -30*C
http://tvp.info/teleexpress/wideo/01122010-1635/3294159
4 minuta