Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6456
Stary 01.12.2010, 18:10
W teleexpresie mówili że wcale nie wiadomo czy mecz sie odbedzie
w/g przepisów uefa jezeli jest poniżej -15 *C to decyduje sedzia zawodów a w Poznaniu bedzie nim hiszpan
wiec nie wiadomo co zadecyduje, w czasie meczu podobno temp. odczuwalna ma byc -30*C


http://tvp.info/teleexpress/wideo/01122010-1635/3294159
4 minuta
Ostatnio edytowane przez Robek : 01.12.2010 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując