Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6455
Stary 01.12.2010, 18:10
Też czuje 1:1 i to mimo -12 stopni u nas Jednym i drugim bedzie sie chcialo biegac bo kto wytrzyma stanie przy takim ....zisku?

Znikam na mecz, Marszalek patrz czy mgla bedzie bo masz to w zwyczaju ;-)
Odpowiedz cytując