Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8990
Stary 01.12.2010, 17:59
7 grudnia LM. Ostatnia kolejka.

FC Kopenhaga v Panathinaikos - 1

Pao nie ma szans ani na LE ani tym bardziej na awans do kolejnej rundy LM. Kopenhaga musi po prostu wygrać, żeby awansować dalej. Tym bardziej będzie im zależało na wygranej, że trzeci Rubin Kazań, zremisował u siebie z Barcelona 1:1 i pokonał u siebie właśnie Kopenhagę.
Także Rubin może wygrać w Barcelonie - wtedy nawet remis nie da Duńczykom awansu do kolejnej rudy LM.

A Rosjanie mają szansę wygrać z Barcą, bo ta wystawi rezerwowy skład. W końcu są pewni awansu i w pewien sposób Pepe będzie chciał podziękować swoim graczom za b.dobry mecz z Realem i da im po prostu wolne.



FC Twente v Tottenham - 2

Holendrzy są pewni awansu do następnej rundy Ligi Europejskiej. Bo nawet w razie przegranej z Angolami, mają lepszy bilans bezpośredni spotkań z Werderem Brema. A to właśnie koguty walczą z Interem o 1 miejsce w grupie.



Werder Bremen v Inter Milan - 2


Analogiczna sytuacja jak wyżej. Niemcy z dwoma punktami nie mają na nic szans. A makaroniarze walczą o 1 miejsce w grupie.


Arsenal v Partizan Belgrade - 1


Bilans Serbów to 5 meczy, 5 porażek, 10 straconych bramek, tylko jedna zdobyta.
Kanonierzy muszą po prostu wygrać z outsiderami by awansować. Ale uwaga - kurs na angoli to zaledwie 1.11, a ostatnie 2 mecze w LM Arsenal przegrał... Więc to nie musi być ' pewniak '


CFR Cluj v Roma - 2

Bayern który jest pierwszy i pewny awansu, może sobie odpuścić sobie spotkanie z FC Basel. I przy wygranej Szwajcarów z Bayernem, to Basel awansuje do kolejnej rundy LM ( wygrali 3:1 z drugą Romą i potem przegrali ale 2:3. Także lepszy bilans mają z włochami ). Stąd też Rzymianie muszą po prostu gryźć trawę i wygrać. Nie ma kalkulacji u nich. Tylko wygrana. A Cluj nie ma na nic szans.


ako 12.99




grupę B może obstawie, ale po jakiejś Wasze analizie - bo zobaczcie na różnicę punktowe i terminarz:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...-b,tabela.html
Tu każdy może awansować i ciężko mi cokolwiek powiedzieć.








Draw no bet - na bet365 zwracają tylko w przypadku remisu BEZBRAMKOWEGO. a mnie się wydaje, że jedni i drudzy pukną bramę. Więc pytanie brzmi, który buk daje Draw to bet bez żadnych ' haczyków ' . Tj po każdym remisie oddają hajs ?
Ostatnio edytowane przez nbp : 01.12.2010 o godz. 18:11.
Odpowiedz cytując