Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6453
Stary 01.12.2010, 17:37
Włosi potrafili LM odpuszczać przykładając większą wagę do rozgrywek Serii A a co dopiero LE. Jak Lech zagra agresywnie to ma szanse na dobry wynik w tych warunkach pogodowych i na tej zlodowaciałej murawie. Dla nich to finał LM a dla Juve to kolejny mecz mimo wszystko z mniejszą presją niż ligowe starcia.
Ale przyznam, że bałbym się obstawiać bo jak już ktoś pisał może być każdy wynik.
Odpowiedz cytując