Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 01.12.2010, 17:12
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Hej "Dizlowcy"

Co sądzicie o kilkukrotnym podgrzewaniu świec? Jedni mówią że szybciej padają inni że to wskazane jak są takie pieprzone mrozy jak ostatnio.
nie wiem jaki ma być cel takiego kilkukrotnego podgrzewania.ja podgrzeję i zapalam.jedyne czego unikam,to bezpośredniego rusania po zapaleniu.awsze najpierw odpalę,a póxniej dopiero odśnieżam,skrobie itp.a dopóki nie złapię właściwej temp,to w czasie jazdy nie przekraczam 2 tyś obrotów.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując