Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 01.12.2010, 17:04
Zaloguj się do tego AP. Przepatrz, czy nie ma w którejś zakładce możliwości dodawania adresu MAC. Jka jest, to bardzo dobrze.

Start -> Uruchom -> cmd -> ipconfig

Znajdź teraz tu swoją kartę sieciową, przepisz sobie MAC i dodaj go do AP (bez średników, jednym ciągiem).

Zapisz, zrestartuj, sprawdź czy działa Ci WiFi na lapku.
Odpowiedz cytując