|
Zaloguj się do tego AP. Przepatrz, czy nie ma w którejś zakładce możliwości dodawania adresu MAC. Jka jest, to bardzo dobrze.
Start -> Uruchom -> cmd -> ipconfig
Znajdź teraz tu swoją kartę sieciową, przepisz sobie MAC i dodaj go do AP (bez średników, jednym ciągiem).
Zapisz, zrestartuj, sprawdź czy działa Ci WiFi na lapku.
|