Cytat:
|
Też uważam że narazilibyśmy się na ogromne ryzyko podpisując Nowaka.
|
Straszne ryzyko. Gracz jest za darmo. Wywalamy Łobodzińskiego. Jego pensja leci dla Dawida. Kontrakt roczny z możliwością przedłużenia i heja. Nie sprawdzi się - koniec kontraktu.
Wolę niepewnego Nowaka, niż pewnego Łobo