Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36651
Stary 01.12.2010, 16:26
Cytat:
Też uważam że narazilibyśmy się na ogromne ryzyko podpisując Nowaka.
Straszne ryzyko. Gracz jest za darmo. Wywalamy Łobodzińskiego. Jego pensja leci dla Dawida. Kontrakt roczny z możliwością przedłużenia i heja. Nie sprawdzi się - koniec kontraktu.

Wolę niepewnego Nowaka, niż pewnego Łobo
Odpowiedz cytując