Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19571
Stary 01.12.2010, 16:03
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
Giełda na szczęscie jest na Balickiej a nie na Balicach

o 7 to troche za wczesnie i moze byc ciezko, o 8 to juz spokojnie.
no tak na balicjkiej mój błąd
Odpowiedz cytując