Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7460
Stary 01.12.2010, 15:52
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie, już lepiej byłoby wziąć jakiegoś doświadczonego defensora z 2 ligi hiszpańskiej, może Descarga jest wolny.
dobra riposta.
Ale trzeba przyznać po co nam ten Glik? Wyrób Sadlokopodoby, jeden sezon jak nie runda udany, teraz wypłynął na głęboką wodę i wróci z podkulonym ogonem...
Wolę, żeby nasi dalej ryzykowali i inwestowali w kolesi typu Cikos, Bunoza, Marcelo, czyli w młodych reprezentantów swoich młodzieżówek. A nóż coś się trafi, coś niepolskiego, więc i ambitnego, nie skażonego polską myślą szkoleniowo-taktyczną.
Odpowiedz cytując