Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36649
Stary 01.12.2010, 14:37
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ten facet się nie nadaje do zawodowego sportu i żeby nikomu do glowy nie przyszło go sprowadzać.
W takiej Holandii czy innym kraju gdzie jest prowadzona selekcja odpadłby na etapie juniorskim z powodu marnego zdrowia. Dla takich jak on to jest dar niebios, że grają w Polsce i mogą zarabiać duże pieniądze.
Jeśli się nie mylę (a mogę się mylić) w SMS-ie Łódź wyleciał, bo powiedziano mu, że nie ma zadatków na profesjonalnego piłkarza - tak przynajmniej mówią odległe zakamarki mojej pamięci, które zapamiętały coś takiego czytając jakiś artykuł dwa, czy trzy lata temu.

Sportowo Nowaka widziałbym w Wiśle, nawet jeśli miałby grać około 15-20 meczów na sezon to warto mieć gościa za darmo, który gwarantuje te 8-10 bramek na sezon. Warunek jest tylko jeden - względnie niewysoka pensja lub kontrakt motywacyjny, zależny od liczby goli i minut spędzonych na boisku.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 01.12.2010 o godz. 14:40.
Odpowiedz cytując