PiotrG napisał(a):

|
Coś takiego dostałem dzisiaj na PW, w związki z tą "koncepcją" zaplecza treningowego Wisły:
|
Cytat:
|
MKS Cracovia SSA jest wlascicielem dzialki polozonej na zachod od stadionu Wisly
|
Wydaje się, że właścicielem jest miasto Kraków, który wniósł ten teren do spółki z parchami. Gdy będzie chciał opuścic tą spółkę to razem z terenami, chyba ,że przehandluje je Filipiakowi o co ten gorąco zabiega.