http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1414768923.jpg
ciekawe czy te aspiryny to Dragan do Paczki czy dla siebie wziął
ogólnie podoba mi się to, że chłopaki robili te zakupy z uśmiechem i im to dawało satysfakcję, a nie z miną, że muszą coś robić. Tu ukłony dla Rafałka Boguskiego
