Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Yaro1984
Member
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto
Offline
#
16606
01.12.2010, 13:03
^^Napisalem to w odniesieniu do mapki ktora stworzyles. Tak informacyjnie jakby byly jakies watpliwosci.
Yaro1984
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yaro1984
Znajdź inne posty napisane przez Yaro1984