Marszałek napisał(a):

|
Proponuje się nie napalać, żyjemy w Polsce, tutaj nie takie rzeczy przechodziły bez echa. Nikt nie spadnie co najwyżej powiększy się ligę i tyle.
|
W końcu ktoś wziął w PZPN-ie pieniądze aby ich utrzymać. No i nie zapominajmy o tym jak sprawę ich "awansu2004" zamieciono pod dywan. Należy też pamiętać o ich promotorze z PO pojawiającym się na kurniku w pasiatym szaliczku niejakim Rasiu. Tym co do Łagiewniki do Dziwisza całą czołowkę PO-wską wozi na modły. Taki śledczy we Wrocławiu akta z napisem "korupcja w polskiej lidze-Cracovia" po jednym telefonie odłożył akta na najniższą półkę i przywalił je innymi.