Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
36648
01.12.2010, 11:59
Też uważam że narazilibyśmy się na ogromne ryzyko podpisując Nowaka. Trzymajmy się z daleka od graczy z tak słabym zdrowiem.
arti