Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36646
Stary 01.12.2010, 11:11
Jak się kupuje zawodnika to się bierze pod uwagę współczynnik "stopień ryzyka / cena + zarobki". Nowak nie dość, że będzie drogi, mając przyklejoną łatkę jednej z "gwiazdek" ligi, to jeszcze po propozycji Wojciechowskiego będzie chciał jednego z najwyższych kontraktów w zespole. Jak się płaci takie pieniądze za zawodnika i samemu zawodnikowi to musi być jakaś tam gwarancja, że facet się spłaci, a nie dostanie kontuzji i przez rok będzie sobie jeździł po uzdrowiskach
Nie wierzę, że po Dawidowskim i Gargule ktoś w klubie odważy się na takie ryzyko.
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując