Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
19565
01.12.2010, 10:49
Podbijam na nową stronę:
impreza
napisał(a):
Panowie podajcie namiary na sprawdzony komis w centrum gdzie TANIO ściągnę simlocka z Nokii 6300. Jakiej ceny moge spodziewac się za taką usługę?
Dzięki.
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza