Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3354
Stary 01.12.2010, 10:17
Na pewno widac po Maaskancie ze wie co chce i do czego dazy. Umie rozmawiac z dziennikarzami, powie to co dokladnie trzeba w danej chwili powiedziec ale i tez zostawia takie uczucie niedosytu, pewnej tajmenicy ktora mozna na swoj sposob odbierac.

Co do zespolu to na pewno walka i zaangazowanie jest juz na fajnym poziomie ale i tez zgadzam sie z roznymi opiniami ze ciezko jest mowic o stylu. Za to widze ze trwa (albo raczej trwala bo granie sie konczy), selekcja pod kontem przydatnosci do zespolu. Stad tez moze wynikac fakt ze Rios nie gra i kilku innych poniewaz nie pasuja do koncepcji trenera.

Sam jestm tez bardzo ciekaw co Nam zima przyniesie i jakie beda ruchy kadrowe. Obyu byly to same strzaly w dyche i zebysmy na wiosne zobaczyli juz zespol ktory bedzie mial swoj styl w pelni.
Odpowiedz cytując