tofik napisał(a):

|
Z szacunku dla tego zawodnika go tutaj nie podałem. Natomiast mówią to kontuzje jakich doznaje w Trabzonsporze. Tam są na pewno dużo intensywniejsze treningi. Zresztą Głowa u nas był pod kontrolą i dbano by sie nie przeciążył, a tam pewine jest jednym z wielu.
|
otóż to
Głowa zarżnięty w juniorach
podobnie pewnie jest z Nowakiem