Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36640
Stary 01.12.2010, 09:25
Z szacunku dla tego zawodnika go tutaj nie podałem. Natomiast mówią to kontuzje jakich doznaje w Trabzonsporze. Tam są na pewno dużo intensywniejsze treningi. Zresztą Głowa u nas był pod kontrolą i dbano by sie nie przeciążył, a tam pewine jest jednym z wielu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.12.2010 o godz. 09:27.
..
Odpowiedz cytując