Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 01.12.2010, 08:57
Sartre napisał(a):Wyświetl post
To mnie rozwala:

Stoper z meczu na 0:7? Idealnie wpasuje się w drużynę!
Zgoda - trochę śmieszne. Z drugiej strony meczyk z będącym w gazie OM to nie jest byle co.
Odpowiedz cytując