Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1582
01.12.2010, 08:57
Sartre
napisał(a):
To mnie rozwala:
Stoper z meczu na 0:7? Idealnie wpasuje się w drużynę!
Zgoda - trochę śmieszne. Z drugiej strony meczyk z będącym w gazie OM to nie jest byle co.
arti