Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7453
Stary 01.12.2010, 08:29
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
http://www.1liga.com.pl/news,36032,a...e-licencji.htm

Było już gdzieś? Wklejam tutaj, jako że sprawa dotyczy pewnego klubu, ktory gra (jeszcze) w ekstraklasie...
No to spod hotelu po drugiej stronie Błoń już słychać "aj waj, aj waj". Nie dość , że weszli do ekstraklasy dzieki korupcji to teraz potwierdza się w jaki sposób w niej zostali. ŁKS powinien zażądać od PZPN-u zwrotu straconej kasy za niegranie w wyższej klasie rozgrywkowej.

Cytat:
Dlaczego nie chce Pan ujawnić, z jakiego powodu ŁKS nie dostał licencji?
Na dzień dzisiejszy jeszcze nie mogę o tym mówić. Wystarczy, że ponad 20 razy przesłuchiwany byłem w CBA i prokuraturze. Zeznania składali też inni zawodnicy. Ja myślę, że na ten temat powiedziałby coś więcej Tomek Kłos, Tomek Hajto, Boguś Wyparło, a przede wszystkim Paweł Drumlak, który ma informacje z pierwszej ręki, o tym co się stało w szatni Cracovii po ostatnim meczu sezonu. Ktoś ważny z krakowskiego klubu wszedł do szatni i powiedział: panowie, głowy do góry, nie spadliśmy.
Dobre jaja.
Odpowiedz cytując