Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6446
Stary 01.12.2010, 03:32
nie wiadomo czy będzie rozegrany mecz z Juventusem, może byc za zimno.To mi troche przypomina nasze odwołane spotkanie z Lazio w Krakowie sprzed 8 lat.Co do sytuacji w grupie Lecha to myśle że jak w dwóch ostatnich meczach przynajmniej jeden wygra ( po Juve jedzie do Salzburga) to wyjdzie z grupy
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Mr...l?ticaid=1b56c
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.12.2010 o godz. 03:39.
Odpowiedz cytując