|
No fakt, jak tak popatrzyć na ostatnie 4 wygrane mecze, i wskazać kogoś kto się najmniej wyróżnia i jest najbledszy, to wychodzi na to, że każdy miał dobre momenty, poza Gułą. Mam nadzieje, że w następnej rundzie "zaskoczy" stary, dobry Garguła.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|