Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8602
Stary 01.12.2010, 01:11
Tak w sumie to z tej rundy zapamiętałem więcej dobrych zagrań Boukhariego, niż Garguły. (np. ekstra podanie do Brożka z Bełchatowem po którym był karny). Gdyby nie ta dupiana kondycja, to na prawdę piłkarz nietuzinkowy.

P.S. Nie to, żebym narzekał na Gargułe Z nim wygrywamy, z Boukharim nie wygrywaliśmy więc jest ok.
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 01.12.2010 o godz. 01:25.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując