Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1005
Stary 01.12.2010, 00:37
Maciejo napisał(a):Wyświetl post
z kobietą chcę się wybrać do kina.
Pogrzebany będzie dobry? (widzę, że Ibutti chwalił)
czy lepiej Śniadanie do łóżka?
Zależy, co lubi. Moja Pogrzebanego nie obejrzała nawet do połowy, bo już miała koszmary
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując