Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6063
Stary 30.11.2010, 23:05
dobry teledysk z p. Basia ;D chociaz nie lubie Peji to ta nuta wymiata ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IIFsrLjY6gM
GURNY
ŚLUNSK
Odpowiedz cytując