Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
6063
30.11.2010, 23:05
dobry teledysk z p. Basia ;D chociaz nie lubie Peji to ta nuta wymiata ;D
http://www.youtube.com/watch?v=IIFsrLjY6gM
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997