Karherop napisał(a):

"Dziwi go również fakt, że okazji do występów w Wiśle nie dostaje ostatni Andy Rios. - Wypożyczono gościa z River Plate, współwłaścicielem jego karty jest Villarreal, a w dalszym ciągu stawia się na Tomka Jirsaka?! - pyta ze zdziwieniem."
fragment wywiadu z Iwanem
szczególnie fragment o Villareal jest interesujący jak i niepokojący
|
Fajnie, ale nazwy nie grają.
Ktoś musiał karuzelę zmian wyhamowac bo w poczatkowych meczachza dużo było tych rotacji. A to nei sprzyja stabilizacji i grze. W ostatnich meczach nie tracimy bramek więc ta decyzja broni się sama.
Teraz ktoś cierpi, bo musiał wylądować na ławie. Ale trudno, tak jest wszędzie. Żeby wszyscy byli zadowoleni to kadra zespołu musiałaby liczyć 11 osób lub władze piłkarskie zmienić przepisy i gramy po 22
