rafkur napisał(a):

|
Ja się powtórzę: Mierzejewski jest ok , reszta przeciętna , w porywach poprawna. (...) nikt mi nie wytłumaczy że drużyna stworzona z łapanki polegającej na tym, że bierzemy za nazwisko ( Smolarek) , bo drogi ( Sobiech) plus dopełniacze typu Tosik ( nim też się zachwycano w C+ ) jest drużyną na miarę pierwszej trójki nawet w naszej żałosnej lidze.
|
Uważasz, że dlatego go wzięli?

A tak serio, to gość ma 20 lat i wg mnie nam by się przydał, co prawda nie za milion ojro, ale przydał, bo w średniej Polonii ma 6 goli i 6 asyst, co jest dobrym wynikiem
1q2 napisał(a):

(...) akurat Smolarka nie trawie.To jest safanduła z przerośniętym ego.Ten z tych co jeśli gra kiche albo w ogóle nie gra to winny jest zawsze trener.Nie zapomnę tej jego podniety jak walnął 3 czy 4 gole piekarzom z San Marino.Gość zachowywał się jakby walnął hattrika na Camp Nou.
Miał swoje 5 minut, na polskie warunki to przyzwoity grajek ale nic więcej
|
4 strzelił

Moim zdaniem on się bardziej cieszył ze sposobu w jaki strzelił 4tą bramkę. To było coś fantastycznego, każdy by się jarał
