Ogryzek napisał(a):

|
A i my też mamy trochę punktów ponad stan.
|
Tak to już jest - popatrzmy na Legię, dokładnie to samo, tyle że najpewniej los upomni się o swoje bo przecież na farcie nie pojedziemy przez cały sezon.
Zresztą wystarczy sobie 2 ostatnie sezony prześledzić.Najpierw 2 lata temu przy ogromnym szczęściu swoim i nieszczęściu rywali - zdobywamy mistrza.Ostatni sezon, podobnie choć bardziej boleśnie go tracimy.
A Dyskopolowcy? - ciężko stwierdzić ale pewnie mają lepszy skład niż miejsce w tabeli ale gorszy niż się uważa.Myślę tak jak Marszałek że Wojciechowskiego ruchają Ci co proponują mu grajków a on wyżywa się na grajkach
Poruszany był temat Smolarka.Ja generalnie mam neutralny stosunek do większości grajków ale akurat Smolarka nie trawie.To jest safanduła z przerośniętym ego.Ten z tych co jeśli gra kiche albo w ogóle nie gra to winny jest zawsze trener.Nie zapomnę tej jego podniety jak walnął 3 czy 4 gole piekarzom z San Marino.Gość zachowywał się jakby walnął hattrika na Camp Nou.
Miał swoje 5 minut, na polskie warunki to przyzwoity grajek ale nic więcej