snyrting napisał(a):

|
Tutaj muszę zaprotestować. Bunoza również poczynił ogromny postęp. Pamietasz może jego występy w sierpniu?
|
Zgoda, Bunoza zrobił postęp, z "Wasiluka" na średniaka ligowego

Przed nim długa droga żeby dorównać Marcelo czy Głowackiemu, ale fakt faktem jest zdecydowanie lepiej niż było.