Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
7443
30.11.2010, 21:41
jasne. a te 4 pkty straty do Wisły to aż tak wiele? gdyby został Bakero to mogłoby być więcej tych punktów, a gdyby Wisła fuksiarsko nie wygrała z Cracovią, Zagłębiem i Polonią? Odejmij nam 6 lub 4 pkty. a Jaga? tam dopiero są słabe nazwiska.
HEDu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HEDu
Znajdź inne posty napisane przez HEDu