Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8592
Stary 30.11.2010, 21:39
Jovanic nawet po polsku udzielił wywiadu dla Kroniki. Jak na tak krótki czas to na prawdę nieźle sobie poradził. Oby tak dalej !
Odpowiedz cytując