Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7442
Stary 30.11.2010, 21:38
Ja się powtórzę: Mierzejewski jest ok , reszta przeciętna , w porywach poprawna. Taka jest Polonia. Mają potencjał w sam raz na środek tabeli. Jeżeli w lidze w której właściwie każda drużyna gra słabo są na ósmym czy którym tam miejscu to o czymś świadczy. To, że gdzieś tam powiedziano, że mają fajny skład ... Gdzieś tam powiedziano, że my nie będziemy się liczyć i parę innych "mądrości". Dwóch czy trzech zawodników solidnych nie tworzy jeszcze drużyny. Trener owszem może coś ustawić ale sorry nikt mi nie wytłumaczy że drużyna stworzona z łapanki polegającej na tym, że bierzemy za nazwisko ( Smolarek) , bo drogi ( Sobiech) plus dopełniacze typu Tosik ( nim też się zachwycano w C+ ) jest drużyną na miarę pierwszej trójki nawet w naszej żałosnej lidze.
Odpowiedz cytując