Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8588
Stary 30.11.2010, 21:06
Można nie doceniać ich gry , mozna preferować w składzie ' wypalonych ' polskich piłkarzy , ale nie można nie doceniać zaangażowania jakie mają do swojego pobytu w Wiśle . Szlachetna paczka to tylko jeden z kilku dowodów na to że Boukhari , Paljic , Jovanic czy Bunoza bardzo dobrze czują zię w Wiśle i w Polsce . Nikt im nie nakazał brać udziału w szlachetnej paczce , przypuszczam że drużyna dostała propzycje i jako pierwsi się zgłosili . Tak samo jak często widuje się ich na meczach koszykarek , polskich piłkarzy nie było widać na nich od dawien dawna .

Po Boukharim widać w szczególności, że to dusza towarzystwa i na wiosne ma wszelkie predyspozycje aby stać się liderem i w szatni i ( miejmy nadzieję ) na boisku . Piłkarzy z takim charakterem potrzeba w Wiśle .
Odpowiedz cytując